UK | EN

Сайт-візитка

Вартість: 4950 грн
Термін розробки: 5-7 днів
Замовити
Сайт-візитка – це те, з чого багато компаній відкривають своє представництво в Інтернет. На сайті візитці може бути розміщена основна інформація про компанію, її продуктах або послугах. Вартість створення сайту візитки на порядок нижче, ніж розробка web сайтів іншої спрямованості. Але при досить низьких витратах Ви отримуєте відмінний результат.

Етапи розробки сайту

Заповнення брифу

У нашій компанії створення сайту починається з брифа, що дозволяє отримати гранично повну інформацію про проект та реалізувати його відповідно до Ваших побажань.

Прототипування і ТЗ

Зрозуміти, як буде виглядати Ваш майбутній ресурс, оцінити розташування розділів і уникнути в подальшому недоліків і помилок допомагає розробка прототипу і ТЗ.

Дизайн

Отрісовка елементів дизайн-макету здійснюється відповідно до технічного завдання, яке суворо регламентує їх параметри (ширину, висоту і ін.).

Верстка

Якщо дизайн-макет сайту - це його «мускулатура», то html-код - це «скелет». Тому важливо, щоб верстка була якісною, і нам відомо це не з чуток.

Налаштування

На етапі програмування сайт налаштовується на системі управління, і він «оживає»; але навіть в такому стані він ще не готовий до взаємодії з користувачами.

Наповнення

Щоб «ожилий» ресурс заговорив з користувачами на одній мові, його необхідно наповнити інформативним і грамотним контентом.

Тестування і доопрацювання

Жоден наш проект не впроваджується в життя без перевірки працездатності, яка дозволяє виявити і своєчасно виправити втрачені моменти, «навести глянець».

Розміщення на сервері

Заключним етапом роботи над проектом є перенесення сайту на сервер і передача права користування сайтом його повноправного власника, тобто Вам.