UK | EN

Розробка сайту

Які сайти ми розробляємо?

Односторінковий сайт
(Landing page)
Лендінг пейдж не містить складної навігації, великих текстів, миготливих банерів і зайвих меню, отже працює ефективніше.
Сайт-візитка
Сайт візитка – це Інтернет-ресурс, який містить на своїх сторінках актуальну інформацію про Вашу організацію, а також товари чи послуги, які Ви надаєте.
Корпоративний сайт
Правильний корпоративний сайт не тільки розповість про Ваш бізнес та рівень професіоналізму компанії, а й допоможе значно розширити коло Ваших клієнтів.
Інтернет-магазин
Включає в себе від 10 сторінок та всю потрібну вам інформацію, каталог товарів або послуг з можливістю додавати їх в корзину та оформлювати покупку на сайті.

Етапи розробки сайту

Заповнення брифу

У нашій компанії створення сайту починається з брифа, що дозволяє отримати гранично повну інформацію про проект та реалізувати його відповідно до Ваших побажань.

Прототипування і ТЗ

Зрозуміти, як буде виглядати Ваш майбутній ресурс, оцінити розташування розділів і уникнути в подальшому недоліків і помилок допомагає розробка прототипу і ТЗ.

Дизайн

Отрісовка елементів дизайн-макету здійснюється відповідно до технічного завдання, яке суворо регламентує їх параметри (ширину, висоту і ін.).

Верстка

Якщо дизайн-макет сайту - це його «мускулатура», то html-код - це «скелет». Тому важливо, щоб верстка була якісною, і нам відомо це не з чуток.

Налаштування

На етапі програмування сайт налаштовується на системі управління, і він «оживає»; але навіть в такому стані він ще не готовий до взаємодії з користувачами.

Наповнення

Щоб «ожилий» ресурс заговорив з користувачами на одній мові, його необхідно наповнити інформативним і грамотним контентом.

Тестування і доопрацювання

Жоден наш проект не впроваджується в життя без перевірки працездатності, яка дозволяє виявити і своєчасно виправити втрачені моменти, «навести глянець».

Розміщення на сервері

Заключним етапом роботи над проектом є перенесення сайту на сервер і передача права користування сайтом його повноправного власника, тобто Вам.