UK | EN

Розробка сайтів

Односторінковий сайт
(Landing page)
Лендінг пейдж не містить складної навігації, великих текстів, миготливих банерів і зайвих меню, отже працює ефективніше.
Сайт-візитка
Сайт візитка – це Інтернет-ресурс, який містить на своїх сторінках актуальну інформацію про Вашу організацію, а також товари чи послуги, які Ви надаєте.
Корпоративний сайт
Правильний корпоративний сайт не тільки розповість про Ваш бізнес та рівень професіоналізму компанії, а й допоможе значно розширити коло Ваших клієнтів.
Інтернет-магазин
Включає в себе від 10 сторінок та всю потрібну вам інформацію, каталог товарів або послуг з можливістю додавати їх в корзину та оформлювати покупку на сайті.

Створення веб сайту: етапи робіт

Створення корпоративного веб сайту починається зі складання докладної SEO-структури. На наступному етапі створюється детальний інтерактивний прототип майбутнього сайту.
Веб розробка здійснюється в Кам’янці-Подільському, на сучасній технічній платформі WordPress.
Використання даних технічних рішень в процесі створення дозволяє нам пропонувати:

  • безкоштовне консультаційне та гарантійне обслуговування протягом 1 року після закінчення робіт зі створення;
  • зручне управління сайтом – після закінчення всіх робіт по розробці, проводиться безкоштовне навчання використанню системи управління.

Ми беремо на себе завдання створити технічно готовий до просування в пошукових системах сайт, з продуманим дизайном, який підвищить впізнаваність компанії і дозволить залучити нових клієнтів. Тому ми розглядаємо розробку і виготовлення інтернет сайту, як перший етап його успішного просування. Продуманий дизайн також сильно сприяє підвищенню конверсії «відвідувач – замовлення».

Створити сайт можуть багато хто, зробити ефективний інструмент на ринку інтернет-маркетингу – одиниці. Наше портфоліо красномовно говорить про нашу компетентності і про те, що ми дійсно знаємо, як розробити правильний, дієвий продукт. Таким чином, виготовлення інтернет сайтів в нашій студії включає весь цикл робіт – від реєстрації доменного імені до розміщення на хостинг-майданчику при закінченні створення.

Ми ведемо роботу з компаніями незалежно від їх місця розташування. Серед наших клієнтів компанії Кам’янця-Подільського, Києва, Львова, Хмельницького, Одеси, Харкова і інших міст. Створення інтернет-сайту: додаткові послуги Виготовлення веб сайтів може додатково включати в себе наступні послуги:

  • фотозйомка (в тому числі, панорамна) для підготовки графічного матеріалу;
  • проведення інтерв’ю і копірайт (створення контенту для сайту);
  • установка і тонка настройка лічильників, які аналізують поведінки кожного відвідувача на сайті.

Система дозволяє відстежувати всі дії: переходи по сторінках, натискання гіперпосилань тощо., Що необхідно для аналізу ефективності роботи сайту.

Виготовлення сайтів в студії Mixfon

Студія Mixfon – це розробка інтернет-сайтів від простих до найскладніших варіантів. За час своєї роботи студія виконала десятки проектів зі створення сайтів для компаній Києва інших міст України та Америки, про що свідчить наше портфоліо. Основними складовими свого успіху студія вважає професійний підхід до розробки веб сайтів та виконання всіх умов замовлення та клієнтського договору. Ефективність такого підходу в створенні проектів оцінили на практиці вже багато компаній, у яких більше не виникає питання де замовити розробку та виготовлення сайту. Тому що, коли їм потрібен результат – вони просто довіряють розробити сайт нам. Приєднуйтесь і разом ми створимо ваш ефективний інструмент для бізнесу!